Chateau Bordeaux

 Naše chovatelská stanice byla založena v roce 2012.  Bordeauxská doga mě okouzlila na první pohled svým vzhledem a povahou. O tom, jaké    plemeno psa si pořídíme, bylo velmi rychle rozhodnuto :-)  V té době jsem neměla žádné ambice jezdit na výstavy a odchovávat štěňata a svou první bordeauxskou dogu AGÁTKU jsem si přivezla v roce 2010 "pouze" jako rodinného mazlíčka. A jelikož bordeauxská doga je plemeno velice společenské a nechtěla jsem, aby byla Agátka sama, když nejsme doma, tak jsem jí v roce 2011 přivezla kamarádku, a to dnes již chovnou fenu jménem ARLETA Regia Heros, které doma říkáme AURA. 

20.11.2014 se nám, respektivě Auře, narodil vrh A. Na svět přišlo 9 štěňat (5 holek a 4 kluci). Kdyby to šlo, tak by všechna štěňátka zůstala doma, ale to už bych se asi stěhovala já :-)  Takže doma zůstaly dvě holky (Adélka a Arletka) a všechna ostatní štěňátka našla super domovy. Se všemi majiteli jsem v kontaktu a mám tak o všech přehled, s některými se i setkáváme na výstavách.

V letošním roce 2017 k nám přibyli 2 psi, a to štěně Marley a dospělý chovný pes Bono, kteří rozšířili naši chovatelskou základnu.

Na stránce terrra.rajce.idnes.cz/  najdete spousty fotek, ať už Agátky, Aury nebo štěňátek od prvního dne jejich narození :-)